Moją przygodę z rękodziełem zaczęłam od pasji do wszystkiego co twórcze. Nie była to łatwa droga, ale nieustannie się doskonalę. W myśl zasady , że „trening czyni mistrza” tworzę wyjątkowe i niepowtarzalne rękodzieło w nowoczesnej odsłonie. Moje produkty wykonywane są ręcznie z wykorzystaniem różnych technik, ale mają one jeszcze jedną, niepowtarzalną cechę: serce, które wkładam w każdą moją pracę.

Pracownia prowadzi warsztaty plastyczno-artystyczne dla osób dorosłych oraz dla dzieci w celu rozwoju ich kreatywnych umiejętności. Oferta również skierowana jest do przedszkoli, szkół i domów kultury. Warsztaty są tak skonstruowane, aby każdy uczestnik odkrył w sobie potencjał artystyczny. Podczas warsztatów uczestnicy są zaopatrzeni w gotowe półprodukty i najlepszej jakości ekologiczne materiały potrzebne do wykonania pracy.
Tematyka warsztatów oraz wykorzystywane materiały przygotowywane są indywidualnie pod uczestników. Każda osoba ma do dyspozycji przygotowany specjalnie dla niej zestaw produktowy, który po zakończeniu warsztatów zabiera ze sobą.

Moje prace są dostępne TUTAJ.